Baigiamasis koncertas

Mielieji, 
Maloniai kviečiu Jus į savo improvizuoto dainavimo bakalauro studijų baigiamąjį koncertą. Šio koncerto metu pristatysiu tris savo projektus, kuriuose lietuvių liaudies melodijas apjungiu su džiazu, improvizacija ir elektronikos elementais.
Renginys vyks 2017 10 10 nuo 19:30, Studiotheater Belvedere: Schloss Belvedere (im Wagnerhaus) 99425 Weimar, Vokietija. 
Groja: 
Carsten Nothof, gitara,
Jongdae Yun, bosinė gitara,
Till Menzer, mušamieji
Sergio Valencia, live Electronics,
Viktorija Sevelkaityte, specialus svečias.

Dalyvavimas nemokamas.

Bachelorkonzert improvisierter Gesang: Ida Sevelkaityte

Ihr Lieben!
Ich lade euch alle herzlich ein zu meinem Bachelorkonzert im Fach improvisierter Gesang. An diesem Abend stelle ich drei meine Projekte vor, in denen ich litauische Volksmelodien mit Jazz, Improvisation und Live Electronics verbinde.

10.10.2017 um 19:30 Uhr
Studiotheater Belvedere: Schloss Belvedere (im Wagnerhaus) 99425 Weimar

Mit:
Carsten Nothof, Gitarre
Jongdae Yun, e-Bass
Till Menzer, Drumset
Sergio Valencia, Live Electronics
Viktorija Sevelkaityte, Special Guest

Eintritt frei.

Atnaujinta 26 / Rugs / 2017
ŠEVELKAITYTĖ IDA

Gimimo metai: 1992

Gyvenamoji vieta: Veimaras, Vokietija

Išsilavinimas:

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija (1999-2011)

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla;

Karol Szymanowski University of Music (2016) 

Hochschule für Musik FRANZ LISZT Weimar

Ida Sete - made in LT

Ida Sete (Ida Ševelkaitytė) yra jauna ir talentinga lietuvių džiazo vokalistė bei kompozitorė, šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti Vokietijoje.

Augusi muzikalioje šeimoje, nuo mažens grojusi fleita bei fortepijonu, klaidžiodama nuo klasikinės iki kantri muzikos stilių, Ida atrado savo pašaukimą – džiazą – ir būdama devyniolikos metų išvyko į Vokietiją, kur nuo 2011 m. mokosi džiazo vokalo bei improvizacijos specialybių. 2014 m. ji įkūrė projektą „Ida Sete - made in LT“, kuriame groja penki jauni, veržlūs ir talentingi muzikantai iš trijų skirtingų pasaulio šalių.

“Kai randi savo pašaukimą, darai tai, kas tau kelia didžiausią džaugsmą, visos durys tarsi pačios atsiveria, atsibundi ir užmiegi įkvėpime kurti - taip gyvenu nuo tada, kai išdrįsau paklausyti savo širdies balso ir eiti ten, kur jis veda“, - džiaugiasi Ida Sete.

Projektui kuriamos kompozicijos įkvėptos lietuvių liaudies dainų melodijų, kuriose apjungiami džiazo, improvizuotos, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos bei folkloro elementai, persipinantys su kiekvieno projekto nario skirtinga muzikine ir kultūrine patirtimi, jų meile eksperimentuoti ir kartu improvizuoti.

Muziką šiam projektui rašanti Ida idėjų semiasi didingoje Lietuvos gamtoje, islandų dainininkės Bjork muzikoje bei paprastuose ir kasdieniuose stebukluose: paukščių čiulbesyje, miesto šurmulyje, skirtingų kalbų garsuose, vaikų klegesyje.

„Ida Sete - made in LT“ atliekama muzika persisunkusi nuoširdumu, tyra energija bei nesuvaidintais jausmais, abejingu nepaliekančiais nei vieno klausytojo.

Su šiuo projektu jau pasirodžiusi Vokietijoje, Balandžio mėnesį Ida koncertuos Lenkijoje, Gegužės mėnesį Danijoje, Rugpjūčio mėnesį įvairiuose Lietuvos miestuose.

Nuorodos į garso ir vaizdo įrašus:

 

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre