Renginį organizuoja Všį Pokyčių Bendruomenės fondas.

Renginį finansuoja Klaipėdos Miesto savivaldybės administracija.

Programoje:

13.00 – 13.20 – renginio ir parodų atidarymas,

13.20 – 14.20 – jaunųjų architektų/dizainerių konkurso „Lauko žaidimų aikštelės „Pokyčių takas“ darbų pristatymas,

14.20 – 15.30 – jaunųjų kūrėjų veiklų prezentacijos,

15.30 – 18.30 – koncertai,

18.30 – 20.00 – „Jaunųjų kūrėjų svetainė“ (etno renginys, vakarienė, neformalus bendravimsa) – su pakvietimais.

Bendrausime su jaunaisiais kūrėjais:

Aistė Noreikaitė (Lietuva), Gabrielius Zapalskis (Lietuva), Gerda Muldarytė (Jungtinė Karalystė),

Greta Šimkutė (Lietuva), Justas Mockus (Olandija), Laura Stubraitė (Olandija), Lina Posečnaitė (Vokietija), Mindaugas Pupelis (Lietuva), Rokas Patapas (Jungtinė Karalystė), Ugnė Nagrockaitė (Jungtinė Karalystė), Urtė Lazauskaitė (Lietuva), Viktorija Ševelkaitytė (Jungitnė Karalystė).

 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS.

Apie Kūrėjus:

Aistė Noreikaitė – Baigusi žurnalistikos ir rinkodaros studijas Klaipėdos universitete, Aistė jau daugiau nei 5 metus sėkmingai dirba komunikacijos srityje. Mergina sukaupė daug patirties dirbdama laikraščių „Tauragės kurjeris”, „Klaipėdos universitetas” korespondente. Kurį laiką tobulėjo Klaipėdos krašto radijuje „Radijogama”, o šiuo metu yra Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ korespondentė. Itin daug dėmesio Aistė skiria kūrybiškų ir iniciatyvių asmenybių paieškai.

https://klaipedoskurejai.lt/lt/autoriai/a/548-noreikaiteaiste

Gabrielius Zapalskis baigė aktorinio meistriškumo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurso vad. Aidas Giniotis. Šiuo metu vaidina skirtinguose teatruose, kartais spektakliams kuria muziką. 2015 m. su kurso draugais įkūrė netradicinės muzikos grupę WhaleSounds, kuri šiandien jiems jau virtusi pozityvaus meno judėjimu, kuriame ne tik muziką kuria, bet ir savitus spektaklius.

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/k2/a/458-zapalskisgabriel…

Gerda Muldarytė – renginių organizavimo studentė Koventrio Universitete (Jungtinė Karalystė. Labai įvairiapusiška asmenybė, turinti gausybę pomėgių ir užsiėmimų, tokių kaip fotografija, muzika (dainavimas, grojimas įvairiais instrumentais).

https://klaipedoskurejai.lt/lt/autoriai/a/459-muldarytegerda

Greta Šimkutė - jauna, perspektyvi džiazo vokalistė, atlikėja iš Klaipėdos. Savo muzikinį kelią pradėjo Klaipėdos "Jeronimo Kačinsko" muzikos mokykloje. Jau antrus metus, drauge su džiazo kvartetais bei Lietuvoje žymiais džiazo muzikos muzikantais, tokiais kaip Algiu Kiliu, Arnu Jankūnu ,Pranu Kentra, progresyviai koncertuoja sostinėje. Šiuo metu atlikėja tęsia bakalauro studijas Vilniaus Kolegijoje, Menu ir kūrybinių technologijų fakultete, ritminės muzikos katedroje. Greta Lietuvoje populiaraus muzikinio projekto "Lietuvos Balso" dalyvė, tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio - konkurso "Jazz Fontanas" prizininkė net trejus metus iš eilės. 2015 metų pirmosios vietos nugalėtoja džiazo kategorijoje, tarptautiniame konkurse "Muzikos Talentų Lyga".

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/com…/k2/a/532-simkutegreta

Justas Mockus - aktyvus jaunuolis – beprotiškai susidomėjęs menu, jo skirtingomis išraiškos formomis bei meno sukuriama poveikiu žmonijai. Šiuo metu studijuojantis Hagos Taikomųjų Mokslų Universitete – Industrinį produkto dizainą. Taip pat dirbantis restorane, mokosi kulinarijos meno. 

Tiki, kad ateityje kurs dizainą, kuris palies žmonių širdis, bei pakeis jų gyvenimus.

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/com…/k2/a/474-mockusjustas

Laura Stubraitė šiuo metu studijuoja dizainą, kad ateityje taptu sėkminga dizainere. Ji sunkiai dirbanti ir individualiam darbui skirianti pirmanybę asmenybė. Mergina yra perfekcionistė ir visada stengiasi pasiekti kiek įmanoma daugiau.

Laura baigė Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, kur mokėsi 5 metus. Taip pat ji lankė į menus specializuotą gimnaziją, be to lankė papildomas klases pas puikią dailininkę Renate Lušis.

Ateityje mergina planuoja sukurti privačią dizaino kompaniją, kuri suteiktų sprendimus jachtoms ir jų interjerui.

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/255-laura-stubraite-portf…

Lina Posėčnaitė muzikos pradėjo mokytis Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje savo gimtojoje Klaipėdoje. Po to Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje baigė smuiko specialybę. Vėliau studijavo Muzikos teoriją ir kritiką bei Muzikos pedagogiką Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, o nuo 2014 m. Brėmeno Aukštojoje menų mokykloje (Hochschule für Künste Bremen) Vokietijoje studijuoja kompoziciją ir fortepijoną. Greta studijų L. Posėčnaitė rašo muzikos kritikos straipsnius, bendradarbiauja su Lietuvos muzikos informacijos ir leidybos centru (LMIC), pasirodo kaip atlikėja, dirba pedagoginį, organizacinį darbą, susijusį su muzika, taip pat dirba garso įrašų srityje. 2010-2013 m. ji buvo bendro Klaipėdos ir Brakės (Vokietija) „Lions“ klubo paramos projekto „Johann Hillen Fond“, 2015 m. – DAAD Matching Funds stipendininkė.

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/c…/k2/a/486-posecnaitelina

Rokas Patapas mokėsi Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Po keturių metų muzikos skyriuje, įstojo į dailės skyrių, kuriame įgijo dizaino kompozicijos ir kitų meno sričių pagrindus. Pabaigus E. Balsio menų gimnaziją, 2012 pradėjo Architektūros Dizaino Bakalauro studijas Kardifo Universitete: Kardifo Architektūros Mokykloje (Cardiff University: Welsh School of Architecture). 2017 metu Birželį įgijo 1-mo laipsnio Magistrinį išsilavinima ir šiuo metu dirba plataus profilio architektūos praktikoje “Associated Architects LLP” Birmingeme. Laisvu laiku užsiima nepriklausomais darbais. Nuo grafinio dizaino iki video projektų ir animacijų. Per keletą metų dirbo su įvarių profesijų klientais iš užsienio ir Lietuvos.

https://www.klaipedoskurejai.lt/…/com…/k2/a/414-rokaspatapas

http://designrp.weebly.com/

Ugnė Nagrockaitė baigė šiuolaikinio meno studijas Škotijoje, Aberdeen mieste, Robert Gordon universitete,taip pat pusmetį praleido Prahos menų akademijoje. Savo pašaukimu ji linkusi įvardyti grafiką, kaip sritį, kurios esybė piešimas, kur linijos šneka štrichams masažuojant popierių. Be abejo, mergina visuomet ieško naujų raiškos būdų ir koncepcijų, kurios dar labiau praturtintų mano kūrybą ir jos idėjinę svarbą.

https://klaipedoskurejai.lt/lt/autoriai/a/410-nagrockaiteugne

Viktorija  Ševelkaitytė yra Garso, Šviesų ir Vaizdo inžinierė, baigusi studijas Hatfieldo universitete (Jungtinė karalystė). Naudodama kūrybinius sprendimus, ji sukuriu unikalią patirtį naudodama naujausias technologijas ir aparatūrą.

Mindaugas Pupelis – 2014 metais baigęs Klaipėdos „Aukuro“ gimnaziją, Mindaugas pradėjo studijuoti monumentalųjį meną (freskos) Vilniaus Dailės akademijoje. Vienas pagrindinių jaunojo kūrėjo tikslų – perteikti meną tiems žmonėms, kurie yra nuo jo nutolę. Jaunasis kūrėjas siekia kurti tokius darbus, kurie atspindėtų supančią aplinką, akimirkos grožį,  keltų emocijas, verstų mąstyti.

https://klaipedoskurejai.lt/lt/autoriai/a/496-pupelismindaugas

Urtė Lazdauskaitė – mergina baigė Klaipėdos "Aukuro" gimnaziją, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą ir šiuo metu mokosi džiazo vokalo VDU Muzikos akademijoje. Pradėjusi dainuoti nuo penkerių metų, Urtė jaučiasi laiminga, nes ją džiugina, motyvuoja ir nuramina visad šalia esanti muzika, moko kurti ir eksperimentuoti nuostabūs šalia esantys muzikantai ir pedagogai.

https://klaipedoskurejai.lt/lt/autoriai/a/547-lazdauskaiteurte

 

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre