Renginiai

Lapkričio 25 d. AUROROS viešbutyje vyks antrasis 2017 metų renginys "Mes esame", pristatantis jaunuosius kūrejus klaipėdiečius, šiuo metu kuriančius ne Klaipėdoje ar ne Lietuvoje. 

Trukmė
1 val. (vienos dalies)

Salė
Studija

Premjeros data
2017 m. gegužės 6 d.

Rugsėjo 15 d. dailininkui, keramikui, tarptautinių meno projektų organizatoriui, aktyviam kultūros veikėjui Isroildžon Baroti kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos aukščiausią apdovanojimą – garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Apdovanojimas Isroildžon Baroti skirtas už aktyvią kultūrinę ir visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo stiprinimą bei asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

Rugsėjo 22-24 d. XVII tarptautiniame „Odessa JazzFest 2017“ festivalyje Odesoje šiemet plačiai pristatytas Lietuvos džiazas.

Renginys vyks 2017.09.30 viešbutyje „ibis Style Klaipėda Aurora“, Nemuno g. 51, Klaipėda. Renginio pradžia 13val.

2017 m. spalio 15 d. Palazzina Liberty, Largo Marinai d‘ Italia I, Milanas, bus atliekama Giacomo Puccini opera „La Boheme“, kurioje pagrindinį Mimi vaidmenį atliks Olesia Mamonenko. Olesia Mamonenko šį vaidmenį laimėjo jau ketvirtus metus rengiamame tarptautiniame konkurse, organizuojamame Belcanto Milano kompanijos.

Maloniai kviečiu Jus į savo improvizuoto dainavimo bakalauro studijų baigiamąjį koncertą. Šio koncerto metu pristatysiu tris savo projektus, kuriuose lietuvių liaudies melodijas apjungiu su džiazu, improvizacija ir elektronikos elementais.

Renginys vyks 2017 10 10 nuo 19:30, Studiotheater Belvedere: Schloss Belvedere (im Wagnerhaus) 99425 Weimar, Vokietija.

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre