2017 m. rudenį-žiemą bus organizuoti du įvairių sričių jaunųjų kūrėjų kūrybą ir veiklas pristatantys renginiai. Į renginius bus pakviesta 20 jaunųjų kūrėjų. Programose dalyvausiantiems kūrėjams programos organizatorius apmoka kelionės, nakvynės, maitinimo išlaidas bei sumoka jiems honorarus už jų kūrybos pristatymą. Pirmasis renginys numatytas 2017 09 30, antrasis – lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje). Kūrėjai galės pristatyti savo veiklas projekto renginiuose įvairiomis formomis (koncertai, seminarai, diskusijos, parodos, kūrybinės dirbtuvės, kino filmų demonstravimai ir pan.) Renginiai bus atviri visoms visuomenės grupėms, nemokami.

 Projekto eigoje bus sukurtas internetinis tinklapis-informacinė platforma, kurioje bus pristatytos įvairių meno sričių ir žanrų jaunųjų klaipėdiečių kūrėjų, išvykusių iš Klaipėdos ar Lietuvos kūrybinės biografijos, kūrinių sąrašai ar albumai, kontaktai, nuorodos į asmeninius/kūrybinius tinklapius, kūrėjų veiklų anonsai, nuorodos į šaltinius tobulėjimui, karjerai, finansavimui, bendradarbiavimo ryšių su kitais kūrėjais ir vadybininkais užmezgimui, stiprinimui ir plėtrai. 2017 metais tinklapyje planuojama pateikti informaciją apie 160 kūrėjų. Projekte dalyvaujantys kūrėjai ir ateityje galės papildyti savo informaciją kūrybinėmis naujienomis, aktualijomis, kvietimais ir skelbimais, galės nemokamai naudotis tinklapyje pateikiama kūrėjams naudinga informacija.

Kviečiame jaunuosius kūrėjus klaipėdiečius registruotis dalyvavimui projekte, atsiunčiant el. paštu pokyciubendruomene@gmail.com duomenis apie save:

Vardas, pavardė

 

Gimimo data

 

Kokioje Klaipėdos mokykloje mokėsi

 

Kokioje vietovėje/šalyje šiuo metu kuria/gyvena

 

 Kokiose meno ir kultūros srityse (dailės, muzikos, dainavimo, kino, fotografijos, filosofijos, literatūros, šokio, istorijos ir kt.) dalyvis mokosi, kuria ir dirba

 

Kokiose meno ir kultūros mokyklose dalyvis studijavo Klaipėdoje ir išvykęs iš Klaipėdos

 

Kūrybinė biografija, kūrinių sąrašas ir kūrinių albumai, kontaktai, asmeniniai tinklapiai ir kt. aktuali kūrybinė informacija

 

Informacija kontaktams (telefono Nr., el. pašto adresas, Facebook‘as, Skype ir kt.

 

Ar nori pateikti informaciją specialiame jaunųjų kūrėjų tinklapyje?

 

Ar nori dalyvauti programoje? (jei nori – parašyti, kokia forma nori pristatyti savo kūrybą (pvz. koncertas, spektaklis, paroda, seminaras ir pan. )

 

 

Esant klausimams –kreipkitės:

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre