Naujienos

Lapkričio 25 d. AUROROS viešbutyje vyks antrasis 2017 metų renginys "Mes esame", pristatantis jaunuosius kūrejus klaipėdiečius, šiuo metu kuriančius ne Klaipėdoje ar ne Lietuvoje. 

Trukmė
1 val. (vienos dalies)

Salė
Studija

Premjeros data
2017 m. gegužės 6 d.

Rugsėjo 15 d. dailininkui, keramikui, tarptautinių meno projektų organizatoriui, aktyviam kultūros veikėjui Isroildžon Baroti kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos aukščiausią apdovanojimą – garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Apdovanojimas Isroildžon Baroti skirtas už aktyvią kultūrinę ir visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo stiprinimą bei asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

Rugsėjo 22-24 d. XVII tarptautiniame „Odessa JazzFest 2017“ festivalyje Odesoje šiemet plačiai pristatytas Lietuvos džiazas.

Renginys vyks 2017.09.30 viešbutyje „ibis Style Klaipėda Aurora“, Nemuno g. 51, Klaipėda. Renginio pradžia 13val.

2017 m. spalio 15 d. Palazzina Liberty, Largo Marinai d‘ Italia I, Milanas, bus atliekama Giacomo Puccini opera „La Boheme“, kurioje pagrindinį Mimi vaidmenį atliks Olesia Mamonenko. Olesia Mamonenko šį vaidmenį laimėjo jau ketvirtus metus rengiamame tarptautiniame konkurse, organizuojamame Belcanto Milano kompanijos.

Maloniai kviečiu Jus į savo improvizuoto dainavimo bakalauro studijų baigiamąjį koncertą. Šio koncerto metu pristatysiu tris savo projektus, kuriuose lietuvių liaudies melodijas apjungiu su džiazu, improvizacija ir elektronikos elementais.

Renginys vyks 2017 10 10 nuo 19:30, Studiotheater Belvedere: Schloss Belvedere (im Wagnerhaus) 99425 Weimar, Vokietija.

To support the work of iDare for Sustainable Development by taking care of communication material deisgn and being able to create some short animation videos and other graphic materials (including videos) to support iDare's campaigns and work.

Nyitott Kör Egyesület (Open Circle Association, http://nyitottkor.hu/english) is an organization whose mission is to open new aspects and achieve significant changes in approach to education, and to develop the character and communication skills of young people and children by drama and theater.

Meno kūrėjo ir meno kūrėjų organizacijų statuso suteikimo ir panaikinimo pagrindus ir tvarką, teisę į valstybės paramą, Meno kūrėjų organizacijų asociacijos funkcijas ir teises nustato Lietuvos Respublikos meno kūrėjo ir meno kūrėjų organizacijų statuso įstatymas.

VšĮ Pokyčių bendruomenės fondas pradeda organizuoti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos finansuojamos jaunųjų klaipėdiečių kūrėjų, išvykusių iš Klaipėdos ar Lietuvos, kūrybos pristatymo programos „Mes esame-2017“ veiklas.

Programa skirta iš Klaipėdos kilusių įvairių meno sričių jaunųjų (iki 29 m.) menininkų, kuriančių ar studijuojančių Lietuvoje bei užsienyje, kūrybos pristatymui klaipėdiečiams, siekiant užmegzti įvairiapusius ilgalaikius ryšius, dalintis patirtimi ir kūrybinėmis idėjomis.

Kviečiame susipažinti su ypatinga galimybe jūsų karjerai dalyvaujant kūrybinėse rezidencijose, Europos bienalėse ir festivaliuose 2017 - 2021 metais.

 Kviečiame dalyvauti mokymų cikle Kultūros ir meno projektų rengimo bei įgyvendinimo aktualijos >>

Reglamentuotos profesinės ir etikos taisyklės kultūros įstaigų darbuotojams ir vadovams | Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson patvirtino kultūros įstaigų darbuotojų profesinės veiklos ir etikos taisykles, kuriose pirmą kartą aiškiai išdėstytos ne tik su darbu ar viešu elgesiu susijusios rekomendacijos, bet suformuluoti ir dovanos bei viešųjų ir privačių interesų derinimo apibrėžimai taikomi kultūros darbuotojams ir vadovams.

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre