Žurnalistė Aistė Noreikaitė: pirmieji profesiniai įspūdžiai

26 / Rugs / 2017

2016-08-13. Jau 4 mėnesius esu „Bangos" laikraščio korespondentė. Pripažinsiu, profesinį kelią lydi išbandymų kupini pakilimai ir nuosmukiai. Tačiau šiandien aš šypsausi. Radau savo vietą po saule. Godžiai kaupiu patirties bagažą, mėgaujuosi netikėčiausiomis temomis ir kiekvienu savo parašytu žodžiu siekiu atliepti tikrąsias žurnalistikos vertybes. Pirmosiose pastabose apžvelgiu Klaipėdos rajoną tokį, kokį jį pamačiau savo akimis.

Kasdien metu iššūkį kabinetinei rutinai ir degu aistra temas gvildenti nauju kampu. Manau, kad mano darbo esmė - klausti. Pareiga - atskleisti ir skelbti informaciją, o ne gandus ar spėliones. Nepasiduoti valdžios žmonių pasiteisinimams, palengvinti gyvenimą nuskriaustiesiems ir neleisti ramiai gyventi patogiai įsitaisiusiesiems, suteikiant žodį tiems, kurie paprastai negirdimi. Nuvainikuoti mitus. Būti visuomenės veidrodžiu, atspindinčiu jos dorybes ir blogybes. Tikiu, kad geri spaudos žurnalistai gali geriau pasitarnauti savo visuomenei negu pats uoliausias tarnautojas.

http://www.lzs.lt/lt/naujienos/ziniasklaida_lietuvoje/aiste_noreikaite_pirmieji_profesiniai_ispudziai.html

 

NOREIKAITĖ AISTĖ

Gimimo metai: 1991

Gyvenamoji vieta: Klaipėdos raj, Lietuva

Išsilavinimas

2010-2014 Klaipėdos universitetas (žurnalistika);

2014-2017 Klaipėdos universitetas, {rinkodara - bakalauras ir magistras)

Man pasisekė. Laimingų atsitiktinumų virtinė ir vidinis apsisprendimas atvedė mane į žurnalistiką, o vėliau ir į rinkodaros magistrantūros studijas. Jau 5 metus dirbu komunikacijos srityje. Džiaugiuosi, kad galėjau kaupti patirtį dirbdama laikraščių „Tauragės kurjeris”, „Klaipėdos universitetas” korespondente. Kurį laiką tobulėjau Klaipėdos krašto radijuje „Radijogama”, o šiuo metu esu Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ korespondentė. Itin daug dėmesio skiriu kūrybiškų ir iniciatyvių asmenybių paieškai.

Be to, kaip kūrėja prisidėjau prie Klaipėdos mieste organizuojamų parodų bei kitų sociumui naudingų renginių. Rinkodaros, komunikacijos, reklamos subtilybių mokausi iš geriausių. Tai mano pašnekovai, su kuriais susipažįstu rašant verslo portale „BZN start“ (www.bznstart.lt).

Jau dvejus metus kultūros portale www.kulturpolis.lt turiu jaunųjų kūrėjų rubriką. Čia dalijuosi interviu su įvairių kultūros sričių atstovais: http://www.kulturpolis.lt/category/jaunieji-kurejai/

Ne tik rašau apie kuriančius žmones, tačiau ir pati kuriu. Mano eilės išspausdintos žurnalistų poezijos knygoje „Sušvieski, saule“.

Entuziastingai pasineriu į kūrybinių projektų įgyvendinimą. Rašau, nes man tai patinka. Gyvenimu komunikacijos pulsu.

Being good is not enough, when you dream of being great! / Būti geru nepakanka, kai svajoji būti puikiu! 

Tai mintis, kuri lydi kiekvieną mano pradėtą darbą ir, apskritai, kiekvieną gyvenimo akimirką!

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre