MULDARYTĖ GERDA

MULDARYTĖ GERDA

Gimimo metai: 1996

Gyvenamoji vieta: Jungtinė Karalystė

Išsilavinimas:

Gargždų „Vaivorykštės gimnazija;

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija; 

Koventrio Universitetas, Jungtinė Karalystė, Renginių vadyba.

„Man labai patinka bendrauti, susipažinti, kurti, įgyvendinti idėjas, dar - daryti gerą ne tik sau, bet ir aplinkiniams,-  sakė ji. -  Kažkas nerealaus matyti besidžiaugiančius žmones, o kai sukuri, tai, kuo kiekvienas gali džiaugtis -  be galo gera. Įgyvendindama savo idėją patyriau be galo daug visko – nuo nerimo, šiokios tokios baimės iki begalinio džiaugsmo. Juk dariau tokius dalykus, apie kuriuos seniau gal tik pagalvodavau, o geriausia, tai,  jog pagaliau įgyvendinu įvairias idėjas, išmokstu labai daug įvairių dalykų ir sutinku puikių žmonių, kurie palaiko ir padeda“.

 

 

2015 m. Fotoforumas „Mano pasauliai“ – antrus metus Klaipėdos regione vykstantis bendras profesionalių menininkų ir moksleivių projektas. Parodos autoriai: Rasa Tamašauskaitė, Jevgenija Turbanova, Skaistė Sabaliauskaitė, Monika Sutkutė, Tomas Griušys, Matas Rudokas, Modestas Šerlinskis, Gerda Muldarytė, Egidija Surblytė, Augvilė Simanaitytė, Elzė Veverskytė, Modestas Endriuška, Urtė Jakubėnaitė.

http://www.klaipeda.lt/popup2.php?ru=bS9tX2FydGljbGUvZmlsZXMvdl9hcnRpY2xlX3ByaW50LnBocA==&tmpl_name=m_article_print_view&article_id=3803

 

2014 rugpjūčio 01. Parašė  Emilija Riaukaitė.

Jos galvoje gimsta idėjos, kurias mergina nuolat stengiasi įgyvendinti. Vienas iš labiausiai pasisekusių Gerdos sumanytų projektų – „Open Mic“ (koncertas, kuriame gali pasirodyti kiekvienas norintis)

http://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/3229-gargzdiski-talentus-atskleidzianti-gerda-muldaryte-stebint-kaip-ideja-virsta-realybe-apima-euforija

 

2013 rugpjūčio 31. Parašė Reda Baltinaitė. Renginio iniciatorė Gerda Muldarytė kartu su bendraminčių kompanija tarėsi su muzikantais, atlikėjais, ieškojo įgarsinimo aparatūros, apšvietimo, vaizdo projektoriaus ir sulaukė didžiulio palaikymo. 

http://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/461-jaunimas-meil-miestui-isreke-parke

 

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre