Eglės Urbonavičiūtės biografija

01 / Rugs / 2017

http://www.rostropovich.lt/lt/programos/alumni/egle-urbonaviciute/

Eglė Urbonavičiūtė buvo remiama Rostrapovičiaus fondo 2009–2010 m.

 

 

URBONAVIČIŪTĖ EGLĖ

Gimimo metai: 1991

Gyvenamoji vieta: Kataras

:

 2010 m. Eglė baigė Eduardo Balsio menų gimnaziją Klaipėdoje, griežti smuiku ją mokė mokytoja Kristina Kupšienė.

2014 m. baigė bakalauro studijas profesoriaus Christiano Altenburgerio smuiko klasėje Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete. 

2014-2015 m. Eglė toliau tęsė magistro studijas pagal „Erasmus+“ programą Prancūzijoje, Conservatoire National Supèrieur musique et danse de Lyon prof. Marianne Piketty smuiko klasėje.

 „Pirmą kartą su muzikos garsais susipažinau dar darželyje Klaipėdoje. Iki šiol atsimenu darželio „Puriena“ muzikos vadovę Reginą, grojančią pianinu ar akordeonu. Tai ji atvėrė duris į margąjį muzikos pasaulį, kuriame iki šiol ir gyvenu. Darželyje nė dienos nebuvo, kada neskambėtų muzika, rengėme pasirodymus tėveliams per šventes, su vaikais dainavome ansamblėlyje, ruošėmės „Dainų dainelės“ atrankoms. Vadovė pastebėjo, kad turiu klausą, tad paragino tėvelius leisti  mane į Eduardo Balsio menų gimnaziją. Dar per stojamuosius mokykloje maniau, kad būsiu „chorinukė“ ar grosiu pianinu, nes tai buvo vienintelis instrumentas, kurį tuomet žinojau, bet pamačius smuiką, išgirdus jo skambesį, noras groti šiuo instrumentu nustelbė viską. Patekau pas mokytoją Kristiną Kupšienę – pirmosios smuiko pamokos, mokytojos šiluma ir nuoširdumas davė didžiulį impulsą toliau siekti aukštumų smuiko padangėje. Dvylika metų, praleistų jos smuiko klasėje, suformavo mane kaip smuikininkę, atvėrė duris į plačiąsias muzikos erdves. Pirmasis muzikos mokytojas – labai svarbus žmogus muzikanto gyvenime, nes padeda žengti pirmuosius žingsnius muzikos pasaulyje, išmoko jausti ir suprasti muziką. Labai džiaugiuosi, kad darau tai, kas man svarbu, ir galiu vadinti save smuikininke “ .

 

 

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre