ŠEVELKAITYTĖ IDA

ŠEVELKAITYTĖ IDA

Gimimo metai: 1992

Gyvenamoji vieta: Veimaras, Vokietija

Išsilavinimas:

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija (1999-2011)

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla;

Karol Szymanowski University of Music (2016) 

Hochschule für Musik FRANZ LISZT Weimar

Ida Sete - made in LT

Ida Sete (Ida Ševelkaitytė) yra jauna ir talentinga lietuvių džiazo vokalistė bei kompozitorė, šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti Vokietijoje.

Augusi muzikalioje šeimoje, nuo mažens grojusi fleita bei fortepijonu, klaidžiodama nuo klasikinės iki kantri muzikos stilių, Ida atrado savo pašaukimą – džiazą – ir būdama devyniolikos metų išvyko į Vokietiją, kur nuo 2011 m. mokosi džiazo vokalo bei improvizacijos specialybių. 2014 m. ji įkūrė projektą „Ida Sete - made in LT“, kuriame groja penki jauni, veržlūs ir talentingi muzikantai iš trijų skirtingų pasaulio šalių.

“Kai randi savo pašaukimą, darai tai, kas tau kelia didžiausią džaugsmą, visos durys tarsi pačios atsiveria, atsibundi ir užmiegi įkvėpime kurti - taip gyvenu nuo tada, kai išdrįsau paklausyti savo širdies balso ir eiti ten, kur jis veda“, - džiaugiasi Ida Sete.

Projektui kuriamos kompozicijos įkvėptos lietuvių liaudies dainų melodijų, kuriose apjungiami džiazo, improvizuotos, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos bei folkloro elementai, persipinantys su kiekvieno projekto nario skirtinga muzikine ir kultūrine patirtimi, jų meile eksperimentuoti ir kartu improvizuoti.

Muziką šiam projektui rašanti Ida idėjų semiasi didingoje Lietuvos gamtoje, islandų dainininkės Bjork muzikoje bei paprastuose ir kasdieniuose stebukluose: paukščių čiulbesyje, miesto šurmulyje, skirtingų kalbų garsuose, vaikų klegesyje.

„Ida Sete - made in LT“ atliekama muzika persisunkusi nuoširdumu, tyra energija bei nesuvaidintais jausmais, abejingu nepaliekančiais nei vieno klausytojo.

Su šiuo projektu jau pasirodžiusi Vokietijoje, Balandžio mėnesį Ida koncertuos Lenkijoje, Gegužės mėnesį Danijoje, Rugpjūčio mėnesį įvairiuose Lietuvos miestuose.

Nuorodos į garso ir vaizdo įrašus:

 

Projektą finansuoja

Projektą Organizuoja

pokyciub Pokyčių
Bendruomenės
Fondas 


Lankytojų skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Partneriai / Draugai / Rėmėjai

uzulapis1 lks horizontalus rgb  

balsio menu gimnazija dpoezija lt 

Ziezdre